"Modayı takip etmiyor, yaratıyoruz."

1972 yılında kurulan "HASMATİK Cam ve Metal Sistemleri", dış cephe ve cam ve metal tasarımları konusunda Türkiye'nin lider markası olma ünvanını halen elinde tutmaktadır. "ZFK Mimarlık" 20 yılı aşkın bir süredir ev, ofis, endüstriyel işyerleri için verimli ve fonksiyonel tasarımlar oluşturup, mekan çözümlerini kullanıcılarının hizmetine sunmaya devam etmektedir.

"DESIGNIA İSTANBUL", bu iki lider firmanın önderliğinde, ''kalite ve güveninirliği '' mobilya sektöründe de gururla taşıyan bir tasarım atölyesidir.

Çağlayan'da bulunan 700 m2'lik showroomunda; mobilya, cam ve metal sistemleri, aydınlatma, aksesuar, şömine, duvar kağıdı, perdelik ve döşemelik kumaş ve rustik seçenekleri ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını tek adreste karşılıyor. Standardlara bağlılık kaygısı duymadan, kişiye özgün tasarımları ile klasik, modern, özgün, eklektik ve avangarde çalışmalarını estetik ve işlevsel konseptler çerçevesinde yaratan, müşterilerine ferah ve kaliteli yaşam alanlarını genç ve dinamik designia tasarım atölyesi ekibiyle birlikte hayata geçirmektedir.